• Často kladené dotazy na Dukanovu dietu

Často kladené dotazy na Dukanovu dietu

... pojďte s námi zdravě jíst a mít super těla...

Nejste si jisti, zda naše Dukanova krabičková dieta je pro vás ta pravá? Přečtěte si nejčastější otázky od našich klientů a třeba vám to usnadní rozhodování…

Jaký je princip diety?

Dukanova dieta pracuje na principu příjmu především čistých bílkovin, díky čemuž dochází k efektivnímu a trvalému zhubnutí s rychlými výsledky, a to již v prvních týdnech. Dieta sestává ze čtyř fází, přičemž v prvních dvou fázích dochází k vlastnímu hubnutí, následné fáze jsou již k udržení dané hmotnosti – více zde.

Jak rychle a kolik zhubnu?

Dukanova dieta se řadí mezi nejspolehlivější diety vůbec. Rychlost hubnutí je samozřejmě individuální záležitostí u každého našeho klienta – dle věku, zdravotního stavu, kondice či životního stylu. Avšak pokud budete jíst naše krabičková jídla a dodržíte všechny zásady, tak úbytek váhy bude opravdu rychlý. To stejné platí i množství shozených kil, které si stanovíte dle délky první fáze – více info zde.

Dostaví se jo-jo efekt?

Tajemstvím zhubnutí bez následného přibrání, tzv. jo-jo efekt tkví v dodržení všech 4 fází Dukanovy diety. Takže budete-li důslední, jo-jo efektu se opravdu bát nemusíte!

Je důležitá pravidelnost jídla?

Ano, pro ideální účinky diety doporučujeme dodržovat pravidelnost konzumace jednotlivých jídel.

S čím se budu muset ve stravě rozloučit?

Při Dukanově dietě jsou opravdu nějaká „zakázaná“ jídla v jednotlivých fázích, vás to ovšem trápit nemusí, neboť vám jídla vaříme, a to zcela dle těchto zásad a také fáze, ve které se konkrétně nacházíte. V TASTY BOX máme perfektně nastudovány principy Dukanovy diety, tj. připravujeme jídla, která jsou nejen pro hubnutí, ale na kterých se pochutnáte. Každé celodenní menu je složeno z 5 jídel – v krabičkách naleznete nejen bílkovinné produkty, ale také zeleninu, přílohy, domácí pečivo (zejména vyhlášený je náš chléb), dezerty, ale také domácí mléčné i masné produkty. Jedinou eliminací z vaší strany budou sacharidy, a to především v nápojích (cukr se nahrazuje sladidlem).

Jaké nápoje mám při dietě pít?

Denní příjem tekutin doporučujeme cca 2 – 3 litry, a to ideálně neperlivé či jemně perlivé vody. Co se týče teplých nápojů, doporučujeme pít neslazený čaj (ne černý) či kávu. Abyste utišily chuť na sladké občas si můžete dopřát i ochucené nápoje sladidlem (Zero Coca Cola) nebo nízkotučné mléko či kefír. Co se týče alkoholických nápojů, ideální je, si je odpustit úplně, tak jako u každé diety.:-)

Co když nějaké vámi uvařené jídlo prostě nejím?

Není problém, pokud nějaké jídlo nejíte, poradíme vám čím danou porci z běžně dostupných potravin nahradit tak, aby se vám hubnoucí proces nezastavil.

Nebudu mít zácpu?

Dukanova dieta je sice bohatá na bílkoviny, díky čemuž není stolice tak častá, avšak díky tomu, že naše krabičková jídla jsou vyvážena a připravována tak, aby tento poměr byl v denní porci jídla vyvážený, k zácpě běžně u našich klientů nedochází.

Je vhodná Dukanova dieta pro těhotné a kojící matky?

V žádném případě! V těhotenství ani při kojení jsou vyloučeny jakékoliv diety, tj. ani Dukanova dieta, neboť by mohla ohrozit správný vývoj dítěte. Ale nezoufejte, v případě zájmu se s vámi dohodneme na přípravě FIT krabiček na míru…

FIT krabičky

Pokud pro vás Dukanova dieta není z nějakého důvodu vhodná, rádi s vámi probereme možnost přípravy FIT krabiček. Kontaktujte nás!

Chci skutečně zhubnout!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby