• Dukanova dieta

Dukanova dieta

… kdo ji vyzkoušel, nedá na ni dopustit…

Dieta, při které se nehladoví, pobláznila celý svět včetně známých celebrit (vévodkyně Kate, Jennifer Lopez nebo Gisele Bündchen) a nyní získává své příznivce i u nás. Kvůli dostatku příjmu masa je také velmi oblíbená u mužů.

Zakladatelem této revoluční diety je francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan. Principem Dukanovy diety je omezení potravin s vysokým obsahem cukru, a naopak preferování potravin bílkovinových. Nyní ji můžete vyzkoušet a zamilovat si ji i vy!

Dukanovy hamburgery

TASTY BOX nakoupí, uvaří a doveze Dukanovu krabičkovou dietu…

Nákup vhodných potravin a jejich příprava Vás trápit nemusí, neboť celodenní jídlo (snídaně, oběd, večeře a 2 x svačina) pro Vás uvaříme a dovezeme až ke dveřím Vašeho domu či kanceláře. A těšit se můžete nejenom na maso, mléčné výrobky, zeleninu, ale také na vynikající dezerty…

Fáze Dukanovy diety, aneb zhubněte a váhu si udržte!

Tajemstvím efektivními a trvalého hubnutí pomocí Dukanovy diety jsou 4 fáze – dvě první jsou tzv. redukční, následné dvě udržovací. Při dodržení všech fází, se nedostaví tolik známý jo-jo efekt! TASTY BOX Vám ve svých krabičkách připravuje celodenní jídla na všechny 4 fáze.

1. Útočná fáze

Fáze trvá 1 až 10 dní (dle toho, kolik kg chcete shodit) a je založena na konzumaci bílkovinné stravy (libové maso, ryby, vejce, nízkotučné mléčné výrobky…). Byť tělo přijímá minimum tuků a sacharidů, nepociťujete hlad. Úbytek váhy během první fáze je dle Dukana v řádech několik kilogramů, což představuje dokonalou motivaci, proto stojí za to těch pár „nejtvrdších“ dní vydržet!

2. Střídavá (proplouvací) fáze

Čistě bílkovinné dny z první fáze se střídají se dny, kdy k nim jíte i zeleninu. Náš profesionální tým kuchařů přesně ví, které potraviny jsou pro druhou fázi vhodné, proto Vám jídelníček zpestříme také dezerty nebo speciálním Dukanovým pečivem, díky čemuž Vás nebude „honit mlsná“. Daná fáze se drží tak dlouho, dokud nedosáhnete požadované váhy.

3. Konsolidační (upevňovací) fáze

V této fázi si jako odměnu za předchozí „strádání“ můžete dopřát něco navíc. Váš jídelníček je kromě jednoho čistě bílkovinného dne v týdnu (viz 1. fáze) obohacen o omezené množství ovoce, celozrnného pečiva, škrobovin, luštěnin atd. Tato fáze se drží dle shozených kil, za každé kilo dolů musíte ve třetí fázi vytrvat deset dní (shodi-li jste 10 kg, 3. fázi držte 100 dní). Docílenou váhu si tak ustálíte, a to bez jo-jo efektu!

4. Stabilizační fáze

Tato fáze je doživotní. Vyhraňte si jeden den v týdnu, kdy budete konzumovat pouze bílkoviny, jinak je již povoleno jíst vše! Ovšem všeho s mírou… proto nedoporučujeme návrat k předchozím stravovacím návykům. Základem je také nepřejídat se a nekonzumovat velké množství tuků a cukrů.

Dukanova krabičková dieta

Dukanova krabičková dieta Brno

TASTY BOX pro Vás uvaří a dopraví přímo domů či do práce 5 jídel denně pro všechny 4 fáze Dukanovy diety. V případě zájmu Vás také seznámíme s principem stravování stabilizační fáze.

Jelikož jsme si jisti kvalitou jídla, nabízíme za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, co naši kuchaři produkují. Další výhodou, kterou TASTY BOX nabízí je bezesporu možnost týdenní platby, aby krabičky nezatížily váš rozpočet.

Kontaktujte nás!

!!! Důležitým doplňkem Dukanovy diety jsou ovesné otruby. Ty nemusíte konzumovat zvlášť, neboť jejich potřebné množství je obsaženo v námi připravených jídlech! !!

Vhodné dietní potraviny, nejen pro Dukanovu dietu, najdete na dietashopbrno.cz.

Chci skutečně zhubnout!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby