• FIT krabičky

FIT krabičky

…zasytit se, pochutnat si, zhubnout…ale nevařit!

Každý z nás má individuální požadavky na svou stravu – někdo si chce jednoduše pochutnat na kvalitním jídle, jiný zhubnout či se dostat do formy atd. U všech je ale společné to, že ať se bude jednak o jakékoliv jídlo, mělo by být zdravé, kvalitní, chutné a nezatěžovat naše tělo ani peněženku… To se lehko řekne, že? Každý chce jíst tak, jak se má, ale takové celodenní jídlo však vyžaduje pečlivou přípravu, ale kde na ni najít čas?

Nezoufejte, TASTY BOX pro vás taková jídla každý den uvaří a doveze přímo až ke dveřím domu nebo kanceláře.

Svíčková omáčka ve FIT krabičkách

Krabičková jídla, které vašemu tělu sednou…

Zapomeňte na dietní jídla v podobě koktejlů, které si člověk nasype a rychle ho zasytí, dietní programy navržené nutričními specialisty, u kterých musíte jídla vážit či počítat každou kalorii nebo na další „zaručené“ diety, které jsou více, či méně účinné…

Krabičková dieta Brno

V TASTY BOX připravujeme celodenní FIT krabičky, které vaříme na celý týden, a to včetně víkendů. Každá denní porce obsahuje teplou, nebo studenou snídani, zákusek, nebo dezert k dopolední kávě, oběd s přílohou (ať už ve formě masa a dipu, nebo zdravé přílohy), odpolední svačinu a posledním chodem je lehká večeře. Všechna jídla budou připravována dle vašich požadavků.

V našich krabičkách jsou pouze zdravá a kvalitní jídla bez konzervantů a chemických doplňků, a to bez především od lokálních dodavatelů. Používáme pouze jiné typy sladidel, než je cukr a obiloviny se snažíme nahrazovat zdravějšími produkty.

Jídla v krabičkách podle vás…

Jelikož jsme si jisti kvalitou jídla, nabízíme za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, co naši kuchaři produkují. Další výhodou, kterou TASTY BOX nabízí je bezesporu možnost týdenní platby, aby krabičky nezatížily váš rozpočet.

Pokud Vám ještě toto vše nestačí, neváhejte se ozvat, vytvoříme závoz jídel na míru pro vaši potřebu i kapsu. Krabičková jídla rozvážíme pro Brno a okolí.

Chci skutečně zhubnout!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby