• O nás

O nás

Jak na svět TASTY BOX přišel…

Logo TASTY BOX

V dnešní uspěchané době máme všichni málo času a podepisuje se to zpravidla nejen na zdraví, ale především na našich postavách. Celý život řeší nejen ženy, ale v poslední době i stále více mužů to, jak vypadají… Jenže! Všichni se snažíme být „superlidmi“, tj. mít perfektně rozjetou pracovní kariéru, proto pracujeme více jak 12 hodin denně, spokojenou rodinu, které se snažíme v každé volné chvilce věnovat – vozit děti do školy, ze školy, do zájmových kroužků a z kroužků, ale také se věnovat svým koníčkům – kulturně se vzdělávat, sportovat, bavit se s přáteli či ještě studovat atd. A to nemluvě ani o péči o domácnost, nákupy… Jenže jak při tomto všem ještě stihnout dbát o své zdraví a správně, a hlavně pravidelně se stravovat či shodit nějaké ty přebytečná kila, která nás tolik trápí? Chce to někoho, kdo nám s tím pomůže… A jelikož nemůžeme najít „náhradníky“ pro svoji práci, rodinu, přátele, musíme se spolehnout a naše stravování přenechat na odborníky!

TASTY BOX – krabičková strava je pro nás posláním…

To byl jeden z důvodů, proč jsme se v roce 2019 rozhodli založit firmu TASTY BOX, která ulehčí lidem život a odbourá starost s vařením. Tento ušetřený čas pak můžete využít zcela jinak! TASTY BOX nabízí přípravu krabiček s jídlem pro exponované lidi do kanceláří, jednotlivce, kterým se nevyplatí vařit sami pro sebe, ale i pro celé rodiny, pro Brno a okolí. Nejedná se o jídla s využitím polotovarů, přidáním kupovaného pečiva apod. Všechna jídla vaříme sami, a to od pečení domácího chleba, přípravy domácích mléčných i masných výrobků, až po výrobu zákusků, dortů a různých řezů… Začali jsme tehdy vařit Dukanovu dietu, kterou jsme pro následný rozvoz balili do krabiček. Po čtyřech letech zkušeností, vytvoření spousty vlastních receptur a pomoci desítkám klientů s redukcí váhy jsme so rozhodli, rozšířit naše služby o low carb (LC) stravování. Abychom vyhověli i žádostem klientů, kteří nemají zájem o 5 jídel denně, začali jsme dovážet i low carb krabičky, obědové saláty a obědové menu.

Je libo low carb v krabičkách, obědové menu nebo saláty?

Krabičky vám přizpůsobíme na míru vašemu životnímu stylu, nebojte se na nás obrátit, rádi se vám budeme věnovat a nastavíme vše k vaší plné spokojenosti. Všechna jídla jsou rozvážena pro Brno a okolí.

Využíváme nejmodernější gastro zařízení!

Chci žít zdravě

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby