• Rozvoz

Rozvoz

Krabičky vám připravíme na celý týden, a to včetně víkendů!

Po Brně a okolí je rozvoz započten již v ceně krabiček a nově zavážíme směr: Kuřim, Rosice u Brna, Jedovnice, Slavkov u Brna, Vyškov…

Naše krabičky rozvážíme několikrát týdně chladícím vozem, aby vámi stanovená meta (plné bříško zdravé stravy každý den či zhubnutí) byla docílena co nejdříve a co nejefektivněji, vaříme vám jídla také na víkend.

Krabičková jídla jsou uvařena, následně rychle zchlazena v tzv. šokerech, balena i do recyklovatelných plastových a XPP boxů a zatavena fólií, aby jídlo v nich zůstalo čerstvé. Tým našich kuchařů připravuje jídla přesně dle hygienických norem, a to taková, kterým prospívá být uvařena předem, aby došlo k jejich tzv. „uležení“. Proto se nemusíte obávat, že by jídlu uležení uškodilo na chuti či kvalitě.

Recyklovatelné krabičky od Českého výrobce

Jelikož chceme, aby naše jídla splňovala standardy nejen v jejich kvalitě, ale i v jejich balení, používáme ekologické materiály z pěnového polypropylenu, které nám dodává Česká firma Mirel Vratimov

Zatavovací misky

Recyklace krabiček

Vzhledem k tomu, že se snažíme omezit spotřebu plastových obalů a přispět tak k ochraně životního prostředí, nabízíme možnost vrácení prázdných plastových krabiček (našemu řidiči), které u nás recyklujeme, a to zcela zdarma!

LC krabičky, obědové menu i pečivo, až k vašim dveřím…

Rozvoz jídel vždy přizpůsobujeme potřebám klientům, tudíž vedle toho, že se snažíme jezdit v pravidelnou dobu, vaše krabičky vám dovezeme buď domů, do práce či na vámi stanovené místo. Před prvním závozem se s vámi dohodneme na možnostech předání krabičkové diety – můžeme je ponechat u sousedů, na alternativním místě či za brankou atd. Chceme vám ušetřit čas, a to nejen s přípravou jídel, ale i jejich dodáním, proto se snažíme vždy dělat maximum pro to, abyste na našem rozvozu byli časově závislí!

Chladící automobil TASTY BOX

Krabičková dieta pro Brno a okolí

TASTY BOX zaváží po celém Brně a dle dohody i jeho okolí. Máte-li zájem o dovoz našich jídel i například do vesnice dále od Brna, prosíme kontaktujte nás a jistě nalezneme vhodné řešení. Chceme, aby naše výborná krabičková jídla byla dostupná pro všechny!

*Veškeré změny v dodávkách krabiček prosíme hlásit 3 dny předem (tj. objednání, změna či zrušení dodávky atd.). To stejné platí i při odběru domácího chleba. Děkujeme.

Chci skutečně zhubnout!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby