• Obědové menu

Obědové menu

…zasytit se, pochutnat si, zhubnout…ale nevařit!

Každý z nás má individuální požadavky na svou stravu – někdo si chce jednoduše pochutnat na kvalitním jídle, jiný zhubnout či se dostat do formy atd. U všech je ale společné to, že ať se bude jednak o jakékoliv jídlo, mělo by být zdravé, kvalitní, chutné a nezatěžovat naše tělo ani peněženku… To se lehko řekne, že? Každý chce jíst tak, jak se má, ale také jídlo však vyžaduje pečlivou přípravu, ale kde na ni najít čas?

Nezoufejte, TASTY BOX pro vás takové polední menu uvaří a doveze přímo až ke dveřím domu nebo kanceláře.

Vyvážené obědové low carb menu, které vašemu tělu sedne…

V TASTY BOX připravujeme polední menu, které obsahuje polévku a hlavní chod. Všechna jídla jsou připravována bez mouky a cukru, individuálně dle požadavků zákazníka.

V našich krabičkách jsou pouze zdravá a kvalitní jídla bez konzervantů, chemických doplňků a BEZ LEPKU, a to především od lokálních dodavatelů. Používáme pouze jiné typy sladidel, než je cukr a obiloviny se snažíme nahrazovat zdravějšími produkty.

LC polední bezlepkové menu

Jelikož jsme si jisti kvalitou jídla, nabízíme za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, co naši kuchaři produkují. Další výhodou, kterou TASTY BOX nabízí je bezesporu možnost týdenní platby, aby krabičky nezatížily váš rozpočet.

Pokud Vám ještě toto vše nestačí, neváhejte se ozvat, vytvoříme závoz jídel na míru pro vaši potřebu i kapsu. Krabičková jídla rozvážíme pro Brno a okolí.

Chci se zdravě stravovat!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby