• Low Carb krabičky

Low Carb krabičky

… cesta za štíhlejším a zdravějším tělem…

Nízkosacharidový styl stravování získal na popularitě díky absenci bílého cukru a klasické mouky, ale také díky zlepšení zdravotního stavu, a to přírodní cestou. 

Low Carb označuje způsob stravování, ve kterém je snížen příjem sacharidů, a naopak si dopřejete dostatek zdravých tuků. Nejedná se tedy pouze o dietní výstřelek (krátkodobou úpravu stravy za účelem rychlé redukce váhy), ale o příznivý životní styl z dlouhodobého hlediska.

Nízkosacharidová jídla – je důležité co jíte…

Tato „nízkosacharidovka“ však boří mýty o stravování, které jste doposud pravděpodobně slýchali… Přestaňte se bát konzumovat zdravé tuky a jezte s klidným svědomím 5 x denně. Jakmile si vaše tělo zvykne na to, že hlavním zdrojem energie jsou tuky místo sacharidů, vydržíte mnohem déle sytí.

Low Carb krabičková jídla od TASTY BOX – málo cukrů, hodně tuků

Pokud se rozhodnete pro Low Carb stravování, je nutné přesně vědět co jíst a co ne, s tím se ale trápit nemusíte. Nenecháme vás počítat kalorie, studovat, co je třeba vypustit z vašeho jídelníčku, tápat v obchodech při nákupu či se trápit s vařením… TASTY BOX pro vás připraví celodenní jídlo, zcela dle zásad Low Carb stravování. Ručíme vám za chutná jídla vařená z kvalitních surovin s vyloučením průmyslově upravených výrobků, díky kterým budete mít dlouhotrvající pocit nasycenosti bez ataků hladů či chuti na sladké.

Naše porce i složení LC krabiček se snažíme uzpůsobit potřebám našich klientů – zvlášť muži ( 1 800 – 2 000 kcal) a ženy ( 1 400 – 1 600 kcal)

Zhubněte, uzdravte se, a to bez jo-jo efektu

Odborníci na výživu a profesionální kuchaři v TASTY BOX ovládají principy zdravého stravování, proto je zaručena absence jo-jo efektu. 

Low Carb jídla pro Brno a okolí

Jelikož jsme si jisti kvalitou jídla, nabízíme za standardní cenu možnost objednávky jídel pouze na týden, aby si každý mohl vyzkoušet, co naši kuchaři produkují. Další výhodou, kterou TASTY BOX nabízí je bezesporu možnost týdenní platby, aby krabičky nezatížily váš rozpočet.

Pokud máte kila navíc a chcete zhubnout pomocí Low Carb, obraťte se na nás!

Chci žít zdravě!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby