• Často kladené dotazy na dovoz jídel v krabičce

Často kladené dotazy na dovoz jídel v krabičce

... pojďte s námi zdravě jíst a mít super těla...

Nejste si jisti, zda zvládnete 5 jídel denně (ať už z hlediska životního stylu, nebo rozpočtu)? Nevadí, připravíme vám do krabiček papání přesně dle vašich individuálních potřeb

Je důležitá pravidelnost jídla?

Ano, pro ideální účinky diety doporučujeme dodržovat pravidelnost konzumace jednotlivých jídel.

S čím se budu muset ve stravě rozloučit?

Při LC stravování jsou opravdu nějaká „zakázaná“, vás to ovšem trápit nemusí, neboť vám jídla vaříme, a to zcela dle těchto zásad LC. V TASTY BOX máme perfektně nastudovány principy Low carb stravování tj. připravujeme jídla, která jsou nejen pro hubnutí, ale na kterých se pochutnáte. Každé celodenní menu je složeno z 5 jídel – v krabičkách naleznete nejen bílkovinné produkty, ale také zeleninu, přílohy, domácí pečivo (zejména vyhlášený je náš chléb), dezerty, ale také domácí mléčné i masné produkty. Jedinou eliminací z vaší strany budou sacharidy, a to především v nápojích (cukr se nahrazuje sladidlem).

Co když nějaké vámi uvařené jídlo prostě nejím?

Není problém, pokud nějaké jídlo nejíte, nahradíme vám danou porci z běžně dostupných potravin tak, aby jste měli náhradu daného pokrmu

Je nízkosacharidové stravování vhodné i pro kojící matky, děti a sportovce?

Při správně vypočítaném poměru živin dle kalorických jednotek lze tento typ stravování aplikovat nejen pro širokou veřejnost, ale po dohodě s lékařem i pro osoby trpící cukrovkou, vysokých tlakem apod..

Low carb krabičky, obědové menu, zeleninové salátky až do domu nejen pro Brno a okolí

Pokud nechcete odebírat jídlo 5 x denně, lze vytvořit dle individuálních požadavků například obědové menu + večeři, odebírat náš vynikající nízkosachridový chléb dle naší originální receptury apod.. Kontaktujte nás!

Chci zdravě žít!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby