• Reference

Reference

Slova, která potěší...

Zde pro Vás vybíráme reference od našich klientů, za které velice děkujeme!!!

Jedna z mnoha našich spokojených klientek – úbytek váhy 34 kg za 4 měsíce!!!

Marcela M. – Krabičkovou dietu mi objednala dcera a musím říct, že jsem velmi mile překvapena. Pestrá jídla 5x denně i mé oblíbené sladkosti. Nemá to chybu.  Nebylo jediného jídla, které by mi nechutnalo. Doma bych si takhle nevyvařovala, a hlavně by mi za chvíli došla inspirace. Všem vřele doporučuji.

Zita I. – Krabičky odebírám sice jen pár dní, ale zatím se nenašlo jídlo, které by mi nechutnalo. Největší plus beru to, že si ke snídani mohu dát pečivo a dopolední kávičce zákusek!

Barča L. – Za svůj život jsem zkoušela snad všechny dostupné diety, vždy jsem na chvíli zhubla, ale pak se mi opět váha vrátila, klasický jojo efekt! S Dukanovou dietou jsem spokojena, neboť jsem shodila neuvěřitelných 23 kg, díky tomu, že jsem dostala 5 krabiček denně, tak jsem se naučila pravidelně jíst a nikdy jsem neměla hlad! Jídla jsem si zamilovala a bez domácího chleba již nemůžu být!:-) Nyní jsem v udržovací fázi a váha se nenavyšuje! Díky TASTY BOX!!!

Kristýna U. – Velice doporučuji velmi chutné jídlo, dovezené až domů:)) S TASTY BOX jdou kg dolů snadno a rychle:))

Veronika K. – Vyzkoušela jsem již hodně diet i hubnoucích programů, ale tak rychle a snadno mi to nikde jinde nešlo. O nic se nemusím starat, jen jím a přitom hubnu! Je to super, TASTY BOX musím jedině doporučit…

Zdeněk P. – Po měsíci a půl konzumace dietních krabiček jsem překvapen. Zhubl jsem již 8 kg a to jím pečivo i dezerty. Za mě ideální dieta i pro chlapy.

Markéta S. – Jsem moc spokojená, a to jak s jídlem, komunikací i ochotou pomoci, neboť jsem měla specifické požadavky. Na všem jsme se dohodli. Doporučuji.

Jan a Sylva H. – Díky za doporučení, oba jsme velmi spokojeni. Krabičky nám usnadnily život.

Michaela M. – Vyzkoušela jsem Dukanovu dietu v krabičkách a jsem mile překvapena. Za první týden mám 2 kila dole, snad to tak půjde i dál…

Petr Z. – Celý kolektiv firmy TASTY BOX doporučuji. Při mém pracovním vytížení byla pravidelná strava něco nemyslitelného, proto jsem vypadal, tak jak jsem vypadal…:-) Nyní mi ovšem jídlo uvaří a dovezou až do kanceláře a se o nic nemusím starat. Za měsíc mám dole již 6 kg!

Alice M. – Moje výsledky po měsíci a půl Dukanovy diety v krabičkách jsou fantastické – minus 7 kg! Jídlo si nemusím vařit pro sebe sama a navíc mi chutná. Proto doporučuji.

Marie P. – S krabičkovou dietou jsme já i manžel moc spokojeni. Patříme k pravidelným odběratelům, proto chválíme, kde můžeme!

Květa N. – Myslela jsem si, že mi krabičky nebudou chutnat – jsem hodně vybíravá, ale jídla jsou výborná. Navíc je to první dieta, u které mohu konzumovat i pečivo! Mohu jen doporučit.

Eliška A. – S krabičkami jsem moc spokojená. Ač jsem vybíravá, většinou mi jídla chutnají.

Chci skutečně zhubnout!

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám nezávaznou poptávku a nastartujte změnu ve svém životě.

    Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby